Дивитися фантастику онлайн у високій якості HD

Наукова фантастика, яка колись була улюбленою розвагою інтелектуалів, у наш час стала одним з найшанованіших жанрів кіно і серіалів. Масштабні постановки, новітні комп'ютерні та спеціальні ефекти, а також захоплюючі сюжетні перипетії роблять фантастичні блокбастери надприбутковими.


Тим більше що, фантастика, або Sci-fi, дають можливість глядачам зазирнути в недалеке майбутнє. З іншого боку, переглядаючи класику світової фантастики, глядач має можливість побачити, як уявляли майбутнє режисери-фантасти 20-30 років тому. Проєкт Klon.TV дарує можливість своїм глядачам дивитися якісну фантастику у чудовій якості та без реклами.


Зараз фантастичний жанр дуже популярний і в серіалах. Продовження Зоряних Війн знімають серіалами у жанрі фантастика. Фантастичні мультики дуже популярні серед глядачів. У зв'язку з цим ми збираємо фільми, мультики та серіали в жанрі фантастика у високій якості HD з українською озвучкою. Вам потрібно тільки вибрати, що сподобалося та дивитися безкоштовно фантастичні фільми та серіали.